Про це у прямому ефірі 24 Каналу розповіла кореспондентка Марина Савченко.

Читайте також: Самоубийства ветеранов АТО: Минсоцполитики плевать на все это военное наследие

Раніше повідомлялось, що на Херсонщині знайшли мертвим керівника райвідділення поліції. Наразі стали відомими деталі його смерті.

Відомо, що начальник Горностаївського відділення поліції ще з вечора припинив відповідати на дзвінки своїх підлеглих. Його вирішили не турбувати, думаючи, що людина просто втомилася. Проте, коли керівник не прийшов на роботу 29 квітня, за місцем його мешкання викликали слідчо-оперативну групу, яка і виявила загиблого.

Відомо, що офіцер повісився на двох ременях на зйомній квартирі. До Горностаївки приїхав буквально два місяці тому, відколи очолив районне відділення поліції. За Русланом Бабичем не було помічено якихось скандалів. Відомо, що до реформи він довгий час очолював ДАІ міста Херсона,
– розповіла кореспондентка.

Також відомо, що інцидент був у його попередника на даній посаді, який загубив флешку із секретною інформацією. Після чого на посаду заступив Руслан Бабич. Сам загиблий характеризувався позитивно. І для його колег – це шок, що він наклав на себе руки. Також невідомо, чи існує передсмертна записка.

Кримінальне провадження за фактом загибелі офіцерарозслідують його колеги з обласного управління Національної поліції в Херсонській області.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Херсонщині знайшли мертвим керівника райвідділення поліції