Його травми
Ліва нога
– наслідки вогнепального кульового поранення лівої стегнової кістки;
– незрощений осколковий перелом стегна на межі верхньої та середньої третини;
– укорочення лівої стегнової кістки до 5 см (4,7 см).
Права нога
– розрив передньої хрестоподібної зв’язки, виражена комбінована контрактура правого колінного суглобу.
Ігор лікувався у шпиталях два роки та переніс вже 7 операцій, але кістка не зростається й досі. Подальшого лікування у державних закладах не пропонують. Тим часом нога бійця тримається лише на штифті, який може зламатися при навантаженні. Один з гвинтів, які тримають штифт, вже зламався. Такий розвиток подій призведе до ще більшого руйнування кістки та тяжкої інвалідності. Крім того, друга нога теж потребує якнайшвидшого лікування, щоб уникнути розвитку артрозу суглобу та подальших тяжких ускладнень.
Про пораненого
Ігор воював на Сході у складі 28-ї ОМБр. У середині серпня 2014 року біля с. Благодатне, що неподалік Шахтарська, отримав осколкове поранення – із побратимами потрапив у ворожу засідку. Тоді із 24 бійців живими залишилося лише шестеро, серед них і наш герой. Того літнього дня Ігореві пощастило вижити, та попереду у нього тяжка битва з наслідками поранення, битва за життя без інвалідності.
Спочатку хлопця лікували в Одеському шпиталі. Лікарі виконали монтаж штифта, та через значний дефект кісткової тканини кістка так і не зрослася. Навіть із штифтом Ігор не може пересуватися без милиць та відчуває сильні болі під час ходи. Тим часом кістка продовжує руйнуватися, як наслідок поранена нога вкорочується.
Одеська волонтерка Ольга Домбровська порадила Ігорю звернутися до проекту "Біотех-реабілітація поранених". Лікарі клініки ilaya готові виконати складне лікування та відновити ноги бійця.
Сам Ігор живе у Херсонській області. Строкову службу у війську пройшов ще до війни, а згодом, вже з власної волі, уклав контракт і долучився до лав 28-ї ОМБр. У червні 2014 року був направлений у зону АТО на захист українських кордонів. Брав участь у боях біля Маринівки, Успенки, у визволенні Савур-Могили разом із 30 бригадою. Після повернення зі сходу Ігоря демобілізували. Він вступив до Суднобудівного університету у м. Херсон. Зараз продовжує навчання, але проблеми зі здоров’ям та постійні болі не лишають жодного шансу жити нормально. Шанс допомогти юному захиснику у нас є: коштом народних пожертв ми зможемо оплатити високотехнологічне лікування та врятувати Ігоря від інвалідності.
Реконструктивно-відновлювальне лікування стегнової кістки та колінного суглобу, що дасть Ігореві надію повернутися до повноцінного життя. Давайте подаруємо йому цю надію разом!
Читайте також: "Полярні сови" для українських бійців: на передову передадуть зимову екіпіровку