Про таку ініціативу на своїй фейсбук-сторінці написала "слуга народу" Євгенія Кравчук. Вона зауважила, що разом із колегами по фракції підписалася під відповідним законопроєктом.

Зверніть увагу Насилля в сім'ї: вдарив дружину – плати від 17 тисяч штрафу

"Сьогодні більшість винних у домашньому насильстві сплачують штрафи з сімейного бюджету. Діти та інші члени родини страждають подвійно, і це треба виправляти. Ми з колегами поміркували над тим, як зробити відповідальність за домашнє насильство більш адресною, і пропонуємо залучати порушників до суспільно корисних робіт", – заявила вона.

Водночас, "слуги" цією законодавчою ініціативою пропонують спрямовувати кошти, отримані зловмисниками за такі роботи, постраждалій особі.

Також важливим є нововведення щодо можливості розгляду справ про домашнє насильство без присутності самих кривдників, які часто намагаються сховатись від слідства. Це ускладнює швидке прийняття рішення про покарання.

Певно, що з мітлою у руках протягом 120 – 240 – 360 годин суспільно корисних робіт порушники досягнуть більших успіхів у виправленні своєї поведінки, а члени їхніх сімей не опиняться у скрутному становищі,
– підсумувала Кравчук.

Раніше Проєкт "Поліна": як поліція боротиметься з насильством у сім’ї

Домашнє насилля на карантині інфографіка 24 канал
Домашнє насилля на карантині / Інфографіка 24 канал