Щоправда це не означає, що вони покидають Верховну Раду, адже фракцію Блоку Петра Порошенка полишати не збираються.
"Два дні тому я написав заяву і склав з себе повноваження заступника голови фракції. З четверга я вже не є заступником голови фракції", — заявив Мустафа Найєм.
До цієї трійки також долучилась позафракційна Вікторія Пташник. Партійці кажуть, що відкривають шлях новим політичним лідерам.
Читайте також: Нардеп розповіла, звідки взялись гроші на з'їзд нової політсили
Це процес об’єднання молодих політиків, громадських активістів, а також професійних урядовців з метою створення нової політичної сили, яка зможе бути потужною альтернативою корупціонерам, які при владі,
— переконаний Сергій Лещенко.
В політичну силі чекали і грузинських реформаторів Міхеїла Саакашвілі, Давіда Сакваралідзе та навіть Віталія Каська. Та членство цих політичних гравців поки під питанням.
"Двері відчинені, вони запрошені", — зазначив голова партії "ДемАльянс" Василь Гацько.
Саакашвілі і його компанія цим запрошенням не скористаються. У цьому переконаний політолог Володимир Фесенко. За його інформацією, грузинський лідер хотів би бути на чолі партії. Але на це не погодились нові члени партії. Тож поки їхні дороги розійшлись.
"Якщо будуть дострокові парламентські вибори і вони побачать, що рейтинги не зросли, ось тоді вони почнуть переговори або з партією Саакашвілі, або з іншими партіями. Для того, щоб брати участь у виборах на боці спроможної партії", — зазначив політолог.
Читайте також: Нардеп розповів, чи буде місце в новій партії Сакварелідзе для Саакашвілі
Оновлення "ДемАльянсу" з можливими позачерговими виборами не пов'язане — запевняють її лідери. Скликали позачерговий з'їзд, щоб розповісти про зміни. Утім, якщо перегони таки оголосять, готові позмагатись за мандати у Верховній Раді.
Читайте також: Політолог розповів про перспективи нових партій на виборах