"Не прорив, і не провал. Зрозуміло, що до кінця року Мінські угоди не будуть виконані, тому гра переводиться в "додатковий час", – сказав директор Інституту глобальних стратегій в коментарі сайту "24".
За його словами акцент вирішили зробити на безпековій складовій.
Можна сказати, що німці та французи не стільки тиснули на Україну, скільки на Путіна, щоб на офіційному рівні російська сторона теж визнала необхідність розведення військ,
– наголосив експерт.
Читайте також: Зустріч "Нормандської четвірки": головні тези, фото і відео
На його думку, позитивним кроком є домовленість про створення "дорожньої карти", яка постійно генерувалася з української сторони в рамках Мінської контактної групи. Адже без безпеки не може бути виборів – спочатку право на життя, потім право голосувати.
Тож, за словами Карасьова, значення цієї зустрічі в тому, що сторони визначилися з пріоритетом.
Нагадаємо, зустріч лідерів країн "Нормандської четвірки" завершилася у Берліні у ніч на 20 жовтня. За словами Петра Порошенка, ніяких документів за підсумками переговорів "в нормандському форматі" підписано не було. Водночас, до кінця листопада глави МЗС "нормандської четвірки" повинні затвердити проект "дорожньої карти" по Донбасу, яка за словами президента України, є "документом щодо імплементації всіх мінських домовленостей".