Він наголосив, що ризик того, що цей підрозділ буде кинуто проти мирного населення, "не більший, ніж, наприклад, для підрозділу десантників".
Але що прийде завтра в голову керівництву — ніхто не знає. Точно так десантники 95-ї бригади можуть бути кинуті в центр Києва. Ми прекрасно знаємо, що армією керують люди, наближені до президента, і найбільш логічно, що такі речі він довірятиме своїм людям, а не МВС, з яким у нього не дуже хороші стосунки,
— додав він.
Аріелі додав, що бійці бригади легкої піхоти — це не ті люди, які бігають з палицями і щитами. "У курсі навчання ніхто не розповідає, як бити людей кийками по голові або заарештовувати. Тому якщо що, то займатися підрозділ буде, умовно кажучи, "стріляниною", — сказав інструктор-волонтер.
За його словами, подальша доля підрозділу залежатиме від рішення командування.
"На даному етапі стоїть завдання сформувати батальйонно-тактичну групу. Тобто, піхотний батальйон плюс засоби підтримки. Як тільки вона буде сформована — зможе відправитися на виконання завдання. Найбільш логічним виглядає, що вона поїде в зону АТО. Але Національна гвардія може застосовуватися не тільки проти сепаратистів. Якщо десь будуть якісь терористичні акти з боку будь-яких сил, як, наприклад, було в Мукачево, або військові дії в інших містах, то цей підрозділ може займатися такими випадками", — сказав він.
Читайте також повну версію інтерв’ю: Цви Ариели: Меня убили даже не армейские туалеты, а подметание леса от иголок
Нагадаємо, 16 березня Національній гвардії України виповнилося два роки.