Про це заявив народний депутат від "Народного фронту" Микола Княжицький, коментуючи приїзд до Києва держсекретаря США Джона Керрі.

"Візит Керрі до України засвідчує, що увага США до України й до цілої Східної Європи лише посилюється, – попри проблеми із можливим виходом Британії з Євросоюзу, попри інші прояви нестабільності в країнах Заходу", – сказав він.

Справджується прогноз, даний минулого тижня Яценюком під час його поїздки до Вашингтону. Білий Дім на фоні "Брекзіту" активізує співпрацю зі своїми важливішими й надійнішими партнерами – східними країнами-членами НАТО та демократичними республіками колишнього СРСР,
– додав Княжицький.

Народний депутат зазначив, що приїзд Джона Керрі є виявом чіткої тенденції американських дипломатичних зусиль щодо країн Східної Європи.

"Подивіться, які зусилля зараз докладаються Держдепартаментом і Білий Домом щодо східноєвропейського регіону. У Вашингтоні прийняли діючого прем’єра Гройсмана, потім, – минулого тижня, – лідера "Народного фронту" Арсенія Яценюка. Говорили про війну на Донбасі, продовження санкцій проти Кремля, розширення західної військово-технічної та фінансової допомоги Україні", – сказав він.

На початку цього тижня держсекретар Керрі відвідав Грузію: іншу країну, яка потерпає від російської агресії, домовлено про допомогу також і їй. З Києва Джон Керрі і Президент Порошенко летять на саміт НАТО, який відбудеться де? У Варшаві – іншій східноєвропейській країні, яка послідовно виступає проти гібридної агресії Кремля, вимагає розширення санкцій, розміщення на своїй території додаткових підрозділів НАТО, американських ракетних комплексів. Тенденція очевидна,
– наголосив Микола Княжицький.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко сьогодні, 7 липня, зустрінеться у Києві з державним секретарем Сполучених Штатів Америки Джоном Керрі. Наприкінці червня лідер політичної партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк перебував у Вашингтоні на запрошення Білого Дому. Яценюк провів зустрічі з віце-президентом США Джозефом Байденом, міністром торгівлі США Пенні Прітцкер та міністром фінансів Джейкобом Лью; членами Сенату і Конгресу; першим заступником виконавчого директора Міжнародного валютного фонду Девідом Ліптоном.