Вода, яка світитиметься

Її можна використати, як таємничу прикрасу оселі та розлити, наприклад, у пробірки "божевільного вченого" чи помістити у неї бутафорські очі.

Для приготування потрібні декілька неонових паличок, які світяться (чим більше, тим краще), засіб для миття посуди, перекис водню, вода та звичайнісінька харчова сода.

У кожній неоновій паличці є скляна ампула, яка містить потрібний нам секретний інгредієнт. Відрізаємо кінчики цієї палички і виливаємо його у підготовлену ємність. При цьому варто бути обережним, щоб скляними осколками не завдати собі зовсім небутафорських травм. Потім у ємність наливаємо воду чи іншу рідину з яскравим кольором та перекис водню. Ретельно розмішуємо цю суміш, щоб вода світилась яскравіше. А щоб прискорити швидкість реакції світіння — додаємо небагато соди.

Ось і все, загадкова суміш готова прикрашати вашу вечірку.

Мізки у банці

Поруч із рештою прикрас можна поставити банки з мізками. І для цього абсолютно не обов’язково купувати дорогі бутафорські атрибути.

Для створення цього моторошного об’єкту знадобляться: банка, вода, коричнева чи темно-червона фарба, чайні пакетики та головний інгредієнт — цвітна капуста.

Від капусти відрізаємо 2 маленькі гілки. У них відрізаємо "ніжки" так, щоб залишились лише верхівки. Ось так просто ми можемо домогтися приблизного вигляду половинок мозку. Далі у банці готуємо заварку з чайних пакетиків, а потім додаємо трохи фарби (гуаші) коричневого чи темно-червоного кольору, щоб вода стала більш каламутною. Обережно поміщаємо наш "мозок" частинами у банку так, щоб половинки збігались розрізами одна до одної, закриваємо кришкою і милуємось тим, що вийшло.

Хочемо наголосити, що капуста все ж дещо легша за воду, тому буде плавати на поверхні води. Якщо бажаєте, щоб мізки були приблизно посередині банки — можна у них заховати декілька риболовних грузил, прикріпивши їх суперклеєм. А щоб не прогадати з глибиною занурення — перед поміщенням в банку занурте отриманий результат у миску з водою та подивіться, наскільки глибоко він занурюватиметься.

Залишилось лише розмістити лячні банки у бажаних місцях.

"Криваві" свічки

Більш ефектно банки з мізками виглядають у мерехтінні свічок, які теж можна тематично прикрасити. А зробити їх — хвилинна справа. Для цього потрібні лише білі та червоні свічки, а щоб виглядали вони більш незвично, форму білих свічок можна підібрати незвичайну.

А далі все просто — запалюємо червоні свічки, чекаємо, поки не з’явиться рідкий віск та капаємо його на білі свічки, створюючи "криваві" струмки.

Напівпрозорі привиди

У кутках кімнат чи під стелею напівпрозорі духи допоможуть додати готичності та "моторошності".

Щоб зробити їх — потрібні: клей ПВА, марля, м’яч чи куля (це те, що надасть форму голови вашого духа, тому треба підбирати бажаний розмір), підставка під м’яч, два дротики приблизно однакової довжини, які нададуть форму крил, заготовлені "очі" майбутніх привидів.

А далі все просто. Змішуємо клей та воду у приблизному співвідношенні 2 столові ложки ПВА на 1 склянку води. Закріплюємо кулю чи м’яч на підставці (висоту підставки вибирайте для бажаного зросту привида), згинаємо дротики так, як ви б хотіли, щоб виглядали крила у вашого творіння та вставляємо чи прикріплюємо їх скотчем до м’яча. Далі відрізаємо таку кількість марлі, яка потрібна для бажаного розміру гостя з потойбіччя та змочуємо її у підготовленій рідині, гарно віджимаємо та розкладаємо на підготовлену кулю, надаючи бажаної остаточної форми.

Для цікавішого результату можна на одну фігуру використовувати 2-3 шари марлі різної довжини. Даємо висохнути конструкції та приклеюємо очі. За бажання можна також акуратно розмалювати привида.

Готово. Залишилось лише розмістити ваші фігури у бажаних місцях.

Очі

Доповнити картину свята можна і очима, які, наприклад звисатимуть зі стелі. Виглядає моторошно, а робиться напрочуд просто.

Для одного "ока" нам потрібні такі інгредієнти: 3 повітряні кульки, дві з яких — біла та чорна, лійка чи обрізаний край пляшки у формі лійки, дрібна крупа та фарби.

Далі у кольорову кульку через лійку засипаємо таку кількість крупи, скільки потрібно для створення необхідного розміру ока, перев’язуємо та обрізаємо кінчик. Потім ховаємо отриману кулю в чорну кульку, потім в білу, попередньо і у них відрізавши кінчики. Відрізаємо акуратно верхівку у формі зіниці і фарбами розмальовуємо отримане "око", надаючи зіницям кольору, а залишеним позаду кінцям — кривавих слідів.

Ліхтар Джека

Та все ж найбільш традиційною прикрасою цього свята, найбільш невід’ємним атрибутом є ліхтар Джека — вирізаний гарбуз у формі людської голови.

Хто хоч раз пробував його робити, знає, наскільки інколи це буває складно, щоб "обличчя" виглядало красиво. Отож для цього маємо теж рекомендації.

З самого початку у гарбузі потрібно вирізати отвір, куди в подальшому можна буде помістити свічки. Для цікавого ефекту можна вирізати його знизу, що дозволить залишити скручений "хвостик" зверху без видимих порізів. Потім виймаємо усю м’якоть та насіння ложкою. До речі, чим ширший ваш гарбуз — тим легше це зробити. Форма готова і щоб її лице не було надто звичайним чи неакуратним — роздруковуємо чи малюємо бажаний шаблон обличчя, прикладаємо його до гарбуза та акуратно робимо голкою дірочки по контуру очей та рота. А щоб у процесі роботи шаблон не з’їхав — можна його прикріпити скотчем.

Залишається лише вирізати по залишених шилом чи голкою контурах лице Джека. Оскільки шкірка гарбуза доволі тверда, а кухонні ножі занадто громіздкі для такої роботи, то пропонуємо скористатися канцелярським ножем, який допоможе не зіпсувати обраний малюнок.

Поміщуємо всередину свічки чи гірлянди і готово.

Сподіваємось, що такі прості рекомендації допоможуть вам доповнити атмосферу цього незвичного свята.

Веселого Хелловіна!

Автор — Якубова Юлія