Окрім представників посольств понад двох десятків країн, у заході взяли участь міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова та голова Державної пенітенціарної служби Олександр Лісіцков.

Спочатку Віктор Пшонка повідомив, що 18 січня засудженій Юлії Тимошенко вручили повідомлення про підозру "у вчиненні організації розтрат чужого майна шляхом зловживання особою своїм службовим становищем та у тому, що перебуваючи у 1996 році на посаді президента ЄЕСУ, спільно та за попередньою змовою з колишнім першим віце-прем’єр-міністром Павлом Лазаренком із корисливих мотивів замовила та організувала вбивство народного депутата Євгена Щербаня".

При цьому, наголосив Генпрокурор, жодного права Юлії Тимошенко, у тому числі - права на захист, не порушили.

"Тут немає жодного політичного підтексту, є лише матеріали слідства та доводи захисту, після вивчення яких суд і прийме відповідне рішення у справі", - заявив Віктор Пшонка.

Раїса Богатирьова, в свою чергу, повідомила присутнім про останні висновки міжнародної медичної комісії щодо стану здоров’я Тимошенко. Вона розповіла, що пацієнтка може брати участь у слідчих діях.

Лісіцков коротко поінформував гостей про умови утримання засудженої у ЦКЛ № 5 та Качанівській виправній колонії. За його словами, під час вручення засудженій повідомлення про підозру жодних процесуальних вимог не порушували.

Нагадаємо, колишнього прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко підозрюють у замовленні вбивстві Євгена Щербаня. Віктор Пшонка наголосив, що до такого рішення Генпрокуратура дійшла під час досудового розслідування, проведеного за новим КПК.