Потенційні покупці приділяють особливу увагу саме кухні, коли розглядають житло. Не дарма її називають серцем дому, бо на кухні ми й самі проводимо багато часу, і приймаємо своїх гостей. Ось кілька практичних порад, які допоможуть облаштувати дорогу на вигляд кухню, якщо ви вирішили взятися за оновлення.
Зверніть увагу Це збереже ваші гроші: 7 порад, як суттєво заощадити на ремонті кухні
Оберіть правильний стиль для інтер'єру
Вдалий ремонт кухні – це той, що продовжує стиль дизайну всього житла. Добре огляньте кімнати та подумайте, яка у вас "тема". Інтер'єр сучасний чи містить елементи якоїсь епохи? Це ближче до мінімалізму, скандинавського чи лофту?
Дизайнери кажуть, що "узгодженість" кухні з іншими кімнатами обов'язкова. Дуже важливо адаптувати ідею оновлення до вашого стилю облаштування, а не намагатися створити з нуля кухню в стилі шоуруму лише через власні вподобання. Баланс є ключовим.
Сучасний вибір – нейтральні кольори
Найпривабливіші кухні, як правило, мають нейтральну колірну гаму. Світло-сірі та кремові стіни завжди актуальні, як і білі чи бежеві кухонні шафи. Нейтральні кольори називають чудовим "порожнім полотном", на якому майбутні господарі самі потім зможуть творити. Для потенційних покупців нейтральна кухня завжди в пріоритеті.
Кухня в білих та бежевих тонах / Фото Pexels
Деталі мають значення
Незалежно від того, чи ви змінюєте на кухні кілька деталей, чи оновлюєте її повністю з нуля, певні вдосконалення точно будуть варті інвестицій.
Побутова техніка високого класу – вона виділяється на кухні, надає інтер'єру завершенішого та дорожчого вигляду. Гарним вибором будуть енергоефективні прилади, оскільки вони стають все більш потрібними.
Якісна техніка додає вартості інтер'єру / Фото Pexels
Достатнє освітлення – якщо на кухні мало світла, вона здається незатишною і навіть трохи застарілою. Надто яскраве світло теж погано впливає на загальний вигляд кімнати, адже воно візуально приголомшує. На кухні має бути м'яке освітлення з балансом між природним і штучним джерелами.