Про це повідомляє The Times.

Читайте також: Сім'я президента Сирії Асада тікає до Ірану, – ЗМІ

Спроби Сирії сховати свою авіацію можуть перешкодити зусиллям США, Британії і Франції завдати серйозної шкоди збройним силам Асада та їх здатності здійснювати хімічні атакі, зауважують автори статті.

Однак для Збройних сил на чолі зі США існує одна перепона: щоб здійснити удар по Сирії, їм доведеться обійти передові радіолокатори російської системи ППО, які Москва там розмістила, акцентує увагу видання.

Росіяни об'єднали С-400, продані сирійському режиму, із власними системами на базі у Хмеймі, створивши велику радіолокаційну мережу. Ця система ППО, яку ще треба випробувати в бою, має дальність дії до 250 км і, за твердженнями РФ, може збивати одночасно 80 цілей. Вона здатна нанести удар як по крилатій ракеті, так і по літаку,
– пишуть журналісти.

Тим часом Пентагон направив до Сирії групу із десяти військових кораблів і двох субмарин, але може минути тиждень, поки вони опиняться у місці призначення. Коли ж кораблі все таки займуть позиції, до запуску за програмними цілями в Сирії будуть готові 700 "Томагавків". Натомість у минулому році під час атаки на Шайрат США випустили всього 59 цих крилатих ракет із двох кораблів, нагадує британська газета.

Читайте також: Великобританія направила до Сирії літак управління нанесенням ударів

8 квітня щонайменше 70 людей загинули внаслідок хімічної атаки у Сирії. Дональд Трамп заявив, що за атакою стоїть президент Сирії Башар Асад, а Росія та Іран є відповідальними за його підтримку і реакція США з цього приводу не забариться.

11 квітня глава Білого дому закликав Росію готуватись, бо за потреби "ракети будуть введені в дію". Глава Пентагону Джеймс Меттіс заявив, що у Міноборони США готові до "військового сценарію" розгортання подій в Сирії – чекають лише на наказ Трампа.