Про це повідомив постпред України в ООН Сергій Кислиця. До сумнозвісної російської резолюції внесли поправки, які засуджують російське вторгнення.
Зверніть увагу Надзвичайно велике приниження для росіян: чому Путін повернувся в зернову угоду
Чорний день для росіян
Сергій Кислиця відзначив, що Росія з 2005 року просуває свою маніпулятивну резолюцію про нібито боротьбу з неонацизмом. Однак з ініціативи Австралії, Японії, Ліберії та Північної Македонії в цей документ внесли поправку.
Поправки до російської резолюції про боротьбу з неонацизмом / Фото Сергія Кислиці
А згодом на голосуванні цю резолюцію підтримали ті країни, які й робили це попередні рази, включно з Росією. У підсумку 105 країн підтримали російську резолюцію з поправками про засудження російської агресії проти України. У поправці зауважили, що Росія використала "неонацизм" для виправдання свого вторгнення.
З 2005 щороку Росія ставить на голосування маніпулятивну резолюцію про боротьбу з неонацизмом у світі. Сьогодні догралася. У її ж резолюцію ми вставили поправку: "Росія намагалася виправдати свою територіальну агресію проти України нібито знищенням неонацизму". Чорна п’ятниця для Росії в ООН,
– заявив Кислиця.
Результати голосування за російську резолюцію з поправками / Фото Сергія Кислиці
Резолюція пропаганди
За цю російську революцію про нібито боротьбу з неонацизмом та прославлянням нацизму, Росія вклала зовсім інші сенси. Зокрема, на голосуванні 2021 році проти цього документа виступили лише США та України. Причин цьому є кілька:
- ця резолюція є частиною російської пропаганди – викривлення історії та маніпуляції з поняттям "неонацизм", яке росіяни використали як привід для початку повномасштабної загарбницької війни, спрямованої на захоплення України та знищення народу;
- резолюція повністю виправдовує підписання пакту Молотова – Ріббентропа між СРСР і Третім Рейхом за лічені дні до початку німецького вторгнення в Польщу в 1939 році. За секретним додатком до пакту про ненапад, СРСР та Німеччина поділили Європу на зони впливу;
- резолюція абсолютно викривлює інформацію про наслідки Другої світової війни і повністю замовчує факт того, що після її завершення деякі народи Європи стали поневоленими.
Цікаво – чому Україна проголосувала за російську резолюцію щодо Ізраїлю в ООН: дивіться відео