За даними правоохоронців, температура у кімнаті була близько 10 – 14 градусів тепла. Немовля померло від переохолодження.

Читайте також У Павлограді однорічна дитина ледь не померла через цукерку

Суд призначив умовне покарання

Правоохоронні органи Рівненської області зазначили, що суд 28-річну покарав жительку колишнього Острозького району до двох років умовного терміну. Мовиться, що жінка була вагітною вже вшосте.

За даними слідства, трагедія сталася 21 січня минулого року. На 34-35 тижні вагітності жінка вдома народила дитину, перебуваючи напідпитку. Вона не звернулася до медиків, коли почалися перейми, адже не була на лікарському обліку.

З допомогою чоловіка у кімнаті, де температура була приблизно 10 – 14 градусів тепла, народила недоношену, але без вад розвитку, дівчинку вагою 1886 грамів, зростом 43 сантиметрів. Пуповину доньці перерізав батько. Потому породілля закутала новонароджену в рушник, поклала на ліжку та пішла займатися своїми справами,
– зазначили у поліції.

Трохи схаменувшись, мати таки викликала "швидку". Втім, того ж дня новонароджена дитина померла у лікарні. Лікарі констатували переохолодження.

Згідно із висновком судово-психіатричного експерта, рівень інтелектуального розвитку жінки в межах норми, а її індивідуально-психологічні особливості не мають вад, які могли б істотно повпливати на її поведінку після народження дитини.

Зверніть увагу У рідних – шок: у Британії раптово помер хлопець, за порятунком якого стежив увесь світ

На Чернігівщині батько вбив сина через необережність

  • У Чернігівській області батько з необережності вбив свого 7-річного сина. Суд призначив чоловікові умовний термін на 3 роки.
  • Відомо, що 3 червня 25-річний чоловік був невдоволений поведінкою сина, через що штовхнув дитину у спину. Унаслідок цього хлопчик втратив рівновагу й вдарився животом об бильце крісла.
  • За декілька днів після цього дитина померла вдома від ускладнення перитоніту. Зазначимо, що перитоніт – це запалення очеревини (оболонки, що вистеляє стінки черевної порожнини й огортає органи, які розміщені в ній), причиною якого стала травма живота.