Всі квартири мебльовані шафами і шафами-купе в кожній кімнаті і передпокої, кухонною гарнітурою з вбудованою технікою, до складу якої входять електрична поверхня для варки, духовка, посудомийна машина і витяжка. Також кожна квартира укомплектована холодильником. Санвузли обладнані всією сантехнікою, бойлерами, пральними машинами, дзеркалами і навіть тримачами туалетного паперу.
Гуртожитком або казармою це житло можна назвати лише умовно. Майбутнім мешканцям залишається тільки занести в квартири речі і обживатися.
"Такого житла нам не вистачало під час надзвичайної ситуації в 2017 році, – зазначив командир військової частини полковник Микола Батюк. – Якби військовослужбовці жили на території військової частини, їх реагування на ситуацію було б більш оперативним, а збитки меншими. Соціальний проект, який реалізувала корпорація Roshen – свідоцтво небайдужого ставлення до проблем військовослужбовців, Збройних Сил України".
Будинок, обладнаний для військових
Коли в Україну прийшла війна, вся країна зрозуміла наскільки важлива армія для держави. З відомих причин держава в той час не змогла в повній мірі надати своїм захисникам належне забезпечення, саме тому наша компанія з самого початку війни на Сході України разом з усією країною приєдналася до забезпечення і підтримки української армії,
– зазначила директор з розвитку соціальних проектів Кондитерської корпорації Roshen Ірина Пономаренко.
За її словами, це – будинок, де військові повинні відчувати тепло, після важкої і відповідальної роботи. Люди, які визначили для себе пріоритетом захист своєї країни і служіння українському народу, повинні жити в належних умовах.
Командир військової частини полковник Микола Батюк зазначає, що завдяки зведенню цього гуртожитку ситуація із забезпеченням житлом контрактників частини значно покращиться.
При будівництві велику увагу приділили енергозбереженню:
- стіни складені з газоблоку товщиною 400 міліметрів, утеплені мінеральною ватою;
- горищне перекриття утеплене пінопластом, який захищений цементно-піщаною армованою стяжкою;
- підвальне перекриття також утеплили;
- встановлено вікна з двокамерними енергозберігаючими склопакетами;
Для енергозабезпечення будівлі з урахуванням перспективи було прокладено 700 метрів кабельної лінії і встановлено в приміщенні клубу трансформатор потужністю 400 Ква. Цієї потужності достатньо для живлення ще однієї казарми.
У Калинівці побудували сучасний будинок для військових
Для каналізації будинку було прокладено близько 400 метрів нової каналізації замість існуючої, яка не працювала. Це дозволило перепідключити до нової каналізації існуючий будинок.
Вартість 1 квадратного метра квартири становить 24 313 гривень. Будівництво будинку на 16 квартир загальною площею 1200 квадратних метрів тривало чотири місяці і обійшлося в 29 175 966 гривень. Крім того, були виконані електро- та інженерні роботи на внутрішніх майданчиках, бюджет яких склав 4 804 356 гривень. На благоустрій витрачено 1 128 000 гривень. Побутова техніка і меблі обійшлася в 1 665 740 гривень. Загальний бюджет будівництва та облаштування житлового будинку для військовослужбовців площею 1200 квадратних метрів в Калинівці становить 37 211 998 гривень.
Це вже другий будинок для військовослужбовців, побудований корпорацією Roshen, в рамках благодійного проекту. Аналогічний житловий будинок Корпорація побудувала і передала військовим Збройних сил України в 2014 році. Перший затишний двоповерховий будинок Roshen побудував в Броварах, Київської області, для сімей військовослужбовців, яких передислокували з Криму. Він розташований поруч з військовою частиною.