Результатами розслідування "Панорами" зацікавилася Daily Telegraph, що повідомляє про це на першій смузі.

"Передбачається, що британські компанії відмили мільйони фунтів, вкрадених з російської казни в ході податкового шахрайства на 230 мільйонів доларів (150 мільйонів фунтів)", - повідомляє видання.

Як пише газета з посиланням на програму, через рахунки приблизно 10 підставних британських фірм у іноземних банках пройшло щонайменше 35 мільйонів фунтів, судячи з усього, мають відношення до тієї афери.

Приміром, серед британських компаній, які "засвітилися", "виявилася фірма Nomirex, яка не веде діяльності, і директором якої є кіпріот - інструктор з йоги".

Газета розповідає, що "масштабне шахрайство, скоєне в 2007 році, призвело до загибелі п'яти людей, у тому числі до смерті російського юриста фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського".

За даними Daily Telegraph, депутат британського парламенту Домінік Рааб закликав владу країни наслідувати приклад США і ввести заборону на в'їзд до Британії 60 російським громадянам, в тому числі урядовим чиновникам, які, як передбачається, причетні до "справи Магнітського".

"Ми не хочемо, щоб Британія стала ігровим майданчиком цих гангстерів, або ж полем битви для насильства, яке зазвичай за всім цим слід", - цитує видання слова політика.

Times публікує аналітичну статтю, присвячену російській зовнішній політиці.

Росія - це капосник, шкідник. Чого б не побажав Захід, Росія проти, - вважає оглядач видання Едвард Лукас.

"Рано вранці в Страсну п'ятницю два російських ядерних бомбардувальника в супроводі чотирьох винищувачів Су-27 здійснили навчальний наліт на Стокгольм і ще одну шведську ціль. Недоречно, але у шведських військово-повітряних сил у той вікенд був вихідний", - продовжує Лукас.

У результаті, як пише автор, назустріч непроханим гостям піднялися датські винищувачі, розміщені на авіабазі в Литві.

"Все це відбувається в той час, коли НАТО виглядає як ніколи слабо", - міркує Едвард Лукас.

За його словами, на цьому тлі вперше за останні 30 років в європейських країнах заговорили про необхідність створення більш серйозної системи військової безпеки.

"Парадокс в тому, що і сама Росія насправді досить-слабка. Її економіка хилиться до рецесії. Пан Путін в очах освічених виборців став блазнем гороховим. Її могутні енергетичні компанії, такі як" Газпром ", виснажені, загрузли в корупції, їх виробництво падає ", - вважає Лукас.

Кремль для створення власного іміджу зазвичай не прикладає великих зусиль ні в дипломатичному, ні у військовому, ні в економічному плані.

Independent повідомляє, що група впливових експертів з боротьби з онкологічними захворюваннями закликала фармацевтичні компанії знизити ціни на препарати для хворих на рак.

Експерти звинуватили виробників ліків, що ті хотіли нажитися на стражданнях людей.

"У США з 12 препаратів, схвалених Управлінням з контролю за харчовими продуктами і лікарськими препаратами в 2012 році, 11 обходилися більш ніж в 100 тисяч доларів щорічно на пацієнта", - пише Independent.

За словами видання, зростання вартості препаратів для обмежених вузькими рамками бюджету закладів охорони здоров'я означає, що необхідне лікування нададуть все меншій кількості хворих.