Пряма трансляція на
Останні випуски

Російські школярі малюють Путіна: соцмережі глузують із божественних зображень президента

- Читать новость на русском

Російських школярів і вихованців дитсадків просять взяти участь у конкурсі, намалювавши президента Володимира Путіна. У мережі вже зявилася низка відповідних дитячих малюнків, які не залишили байдужими користувачів соціальних мереж.

Про це повідомляє Znak.com.

Видання зазначає, що конкурс "Діти малюють президента Путіна" відбувається для дітей від 5 до 17 років в агітаційний період, а підсумки підіб’ють 18 березня – в день виборів президента Росії. Кожен учасник конкурсу отримає 2 значки – з президентом Путіним і триколором.

Читайте також: Путін вульгарно перекрутив анекдот про зґвалтування тракториста

Дітям також пропонується до своїх робіт прикладати звернення до Путіна. Малюнки треба виконувати "традиційними методиками малювання", без допомоги батьків і педагогів, також не допускаються аплікації та колажі.

В офіційній групі вже опубліковані конкурсні роботи. На багатьох президент Росії зображений з тваринами: Путін з цуценям, Путін з тигром, Путін з щукою на рибалці, Путін годує теля з соски або обіймає північного оленя. На багатьох роботах Путін зображений на лижах. Є чіткіші політичні послання: на одній з картин Путін закриває небо над Росією від ворожих танків, на іншій – посилає голуба миру навколо планети Земля.

Варто зазначити, що таке возвеличення Путіна на дитячих малюнках викликала у мережі бурхливу реакцію.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі