У ГУР уточнили, що згадане російське підприємство перебуває під санкціями з 2016 року. Масив даних, які вдалося отримати, містить аж 100 гігабайтів інформації.

Дивіться також "Не тільки для обстрілів України": в ГУР пояснили, чому Росія накопичує ракети та скільки їх

Відтак, розвідка тепер має доступ до документації на 194 номенклатурні одиниці з кресленнями, технічними завданнями, патентами, програмним забезпеченням тощо. Йдеться як про наявні, так і перспективні військові розробки.

За попередніми оцінками ГУР, вартість одержаних даних може становити 1,5 мільярда доларів. Тож, у розвідці вважають, це "суттєвим ударом по терористичній Москві". Там також додали, що архів уже використовують для зміцнення обороноздатності України та ослаблення держави-агресора.

Інформацію вдалось отримати завдяки взаємодії з "патріотичними представниками громадянського суспільства та медіаспільноти", – додали розвідники.

Що відомо про підприємство "СТЦ"

Російське підприємство перебуває під санкціями з 2016 року. На його потужностях, зокрема, виготовляють БпЛА "Орлан" різних модифікацій, цілу низку засобів радіоелектронної боротьби й розвідки, а також іншу військову продукцію.