Атаку націлили на район у пакистанській провінції Белуджистан, де розташовувалася одна з найбільших штаб-квартир "Джейш аль-Адль".

Дивіться також Іран – один із головних у "вісі зла": у що можуть перерости події на Близькому Сході

Обидва штаби, як повідомляє Tasnim, було знищено.

"Ці бази були вражені та знищені ракетами та безпілотниками", – ідеться у повідомленнях іранських державних ЗМІ.

Пакистан заявив про загиблих

Пакистан засудив удар Ірану дронами і ракетами та заявив, що внаслідок атаки загинули двоє дітей, ще троє – отримали поранення.

У МЗС Пакистану наголосили, що "неспровоковане порушення" повітряного простору Пакистану є порушенням суверенітету країни й "може мати серйозні наслідки", відповідальність за які лежить виключно на Ірані.

Між Пакистаном та Іраном залишаються дипломатичні канали зв’язку, тому країна вже подала МЗС у Тегерані рішучий протест. Також іранського повіреного викликали до Міністерства закордонних справ Пакистану.

Що цьому передувало

У ніч з 15 на 16 січня корпус стражів ісламської революції (КСІР) Ірану атакував балістичними ракетами "антиіранські" цілі поблизу міста Ербіль, столиці Іракського Курдистану, а також у Сирії.

"Джейш аль-Адль" взяла на себе відповідальність за напад на поліцейську дільницю в іранській провінції Систан і Белуджистан, там загинули щонайменше 11 поліцейських. Це один із найбідніших регіонів Ірану, населений здебільшого сунітами белуджі — меншиною в переважно шиїтському Ірані.