П’ять чудових нових бензопилок. Розпиляти дрова, порізати кругляки для бліндажа – скрізь згодяться ці чудові машинки. У авто ми вантажили їх власноруч, тож самі відзначили: пилки незвично легкі і зручні. До того ж, ми вже передавали такі пилки іншим військовим – кажуть, хороші й надійні, тож ми певні, що послужать вони морпіхам не один день.
Ось цей генератор (і ще чотири інших) ми передавали трохи раніше, та хлопці сфотографували його лише зараз. Деякі позиції, особливо на передньому краю – серед лісу чи чистого поля, постійного струму немає, тож підключити електричне приладдя, зарядити рації, тепловізори чи "нічники" – справжня проблема. І цю проблему наші генератори чудово вирішують.
А ось велетенська котушка – кілька кілометрів якісного електричного кабелю. Аби не перевантажувати генератори, на певних позиціях можна просто підключитися до звичайних електромереж і мати постійне безперебійне електропостачання. Думаємо, місцеві енергетики із розуміннями поставляться до того, що струмом користуватимуться захисники міста.
Є у передачі і дещо специфічне, для фахівців тихих бойових операцій. Доїхала ось ця оптична труба – хіба лише забули сфотографувати. Ну, звісно ж, і наші "полярні сови". Ось вони – розвідники задоволені, щиро посміхаються. Десять комплектів зимового маскувального одягу і теплі білі пасамонтани дійшли до своїх адресатів. Навіть просто на фото бійці практично зливаються із оточенням, що вже казати про робочі дистанції, різний час доби та природні укриття – таку розвідувальну групу навіть серед білого дня не помітить і найтверезіший із ворогів.
Що ж, чергову частину своїх обіцянок ми виконали, певні потреби морпіхів забезпечили. Проте це геть не значить, що проект "Захисники Маріуполя" вже завершено. Морпіхи все так же живуть в польових умовах і все так же активно відбиваються від ворогів. Тому наша із вами задача – зробити так, аби умови фронтового життя були комфортними, а служба – легкою й безпечною. Кожну гривню ваших пожертв ми перетворюємо на необхідне спорядження, і одразу ж доправляємо на передову на одній з найгарячіших ділянок фронту.
Долучайтеся до проекту "Захисники Маруіполя" – лише разом ми можемо наблизити нашу спільну перемогу!
Читайте також: Життя після важкого поранення: медики роблять надможливе, аби врятувати українського бійця