Отже, пошук на сайті www.24tv.com.ua на запит "порно" видає такі заголовки:

Порнозірка пообіцяла чоловікам оральний секс у разі перемоги Нідерландів у ПАР

У лікарні Лондона знімали порнофільм

Японська порноакторка хоче залікувати рани китайців своїм тілом

У Голлівуді знімають "дорослі" версії стрічок про супер-героїв з коміксів

І ще багато-багато цікавих порно-новин. Інколи, трапляються в цьому списку "помилочки" - це новини про футбол, в тексті яких зустрічається слово "оПОРНОго", наприклад, захисника. Але в основному новини про порно - це новини про порно.

[на фото - черешня]

ЗМІ часто звинувачують в розповсюдженні бруду, в вигадуванні брудних історій. Але факти залишаються фактами: люди дивляться порнографію, хтось її знімає, а хтось знімається. І, якщо подивитись на рейтинги таких заголовків, то можна сказати більше: людство обожнює порнографію, воно на ній просто схиблене!

[на фото - сливи]

Зазвичай, я так розумію, всі ці звинувачення пише не людина, а гормони. Побачив хтось на фото або в кіно оголені жіночі груди і одразу -ПОРНОГРАФІЯ. А це просто еротика, або просто художній фільм. І от, що дітям краще не показувати? А що дітям краще не бачити ніколи-ніколи взагалі? Тут треба розібратись.

[на фото - яблуко]

Порнографія - це безпосереднє, вульгарно-натуралістичне зображення або словесний опис статевих органів і статевого акту, мета якого - сексуальне збудження.

[на фото - картопля]

А еротика , у свою чергу, приділяє найбільшу увагу чуттєвим аспектам міжлюдських взаємин, використовуючи статевий акт як засіб подання естетики людського тіла у поєднанні з душевними переживаннями дійових осіб.

[на фото - лимон]

Втім, загальноприйнятого розмежування між цими поняттями немає. Існує точка зору, згідно з якою ніякої суттєвої різниці між еротикою і порнографією немає, еротика є лише однією з різновидів порнографії.

Фото: http://www.livejournal.ru/themes/id/13516, на фото фрукти та овочі. А Ви що подумали? Як Вам не соромно?