Про це 24 Каналу заявив колишній співробітник СБУ Іван Ступак, зауваживши, що найкращі санкції накладають Збройні Сили України або українські спецоргани. Наприклад, Служба безпеки України.

Дивіться також Без долара та євро: чи зможе Росія позбутися валют країн Заходу

"Взялася запровадити санкційну політику стосовно російського нафтопереробного комплексу. Ось, ми бачимо, як працює. Не треба обмежувати банківські трансфери або пересування товарів, просто знищення НПЗ", – сказав Ступак.

До слова, за даними джерел 24 Каналу, ввечері 24 січня безпілотники СБУ атакували нафтопереробний завод у місті Туапсе, що в Росії.

"Гроші передусім"

Для багатьох європейських компаній бізнес переважає над здоровим глуздом. Росіяни платять "швидкі" гроші та не перевіряють якість. Тож готові купувати все.

Вони (європейські компанії – 24 Канал) можуть за один товарообіг або купівлю/продаж заробити на 30 – 40%, іноді на 100 більше, ніж це буває під час звичайних транзакцій, звичайної купівлі/продажу товарів усередині Європейського Союзу,
– розповів колишній співробітник СБУ.

На російських виробництвах, зокрема, компанії ZALA – виробника безпілотників "Ланцет" – неодноразово помічали південнокорейські та японські верстати.

"Важко зловити ці компанії-виробники. Зловити "за руку" – це майже неможливо, оскільки є гроші", – наголосив Іван Ступак.

Санкції проти Росії: новини

  • Комітет Сенату США підтримав законопроєкт, який допоможе створити умови, аби конфіскувати активи Росії. І, відповідно, передати їх для відновлення Україні.
  • Болгарія готує спеціальний закон, аби конфіскувати елітний курорт росіян на березі Чорного моря. Мовиться про комплекс "Камчія".
  • Попри санкції росіяни мандрують країнами Європи. Для цього громадяни країни-агресорки користуються "шпариною" через Калінінград.