Про це пише видання The New York Times. При цьому газета зазначає, що штрафні заходи поки що не дали відчутних результатів.

Жорсткі економічні санкції, які були основою американських і європейських зусиль у їхній протидії Москві у відповідь на анексію Криму в минулому році і його агресії, яка триває в Україні, разом падінням ціни на нафту, мали вплив на Росію. Вони, можливо, допомогли стримати Путіна від ескалації конфлікту,
— пише видання.

Однак у газеті зізнаються, що санкції, очевидно, не змусили Путіна відмовитися від своїх задумів щодо України або повернути Україні Крим. На думку аналітиків, Росія зайняла вичікувальну позицію, очікуючи, що коаліція Європи та США не протримається довго.

Як зазначили у виданні, Обама прагне зміцнити єдність європейських країн напередодні саміту Європейського союзу, на якому обговорюватиметься продовження антиросійських санкцій.

"Перш за все акцент робиться на збереженні єдності щодо санкцій, які мали значні наслідки для російської економіки. Ми повинні зберігати тиск, показуючи, що в трансатлантичному союзі не може бути тріщин і що для Росії ціна продовжить рости", — заявив заступник радника Обами з питань національної безпеки Бен Родс.

Нагадаємо, Президент Європейської Ради Дональд Туск виступає не просто за збереження, а й за подальше розширення санкцій щодо Росії.