Інцидент трапився на вулиці Кульпарківській. Про це мовиться у постанові суду, яку оприлюднили у квітні.

Цікаво Тайгера Вудса звинуватили у сексуальному домаганні: у зірки гольфу вимагають 30 мільйонів

За секс на зупинці засудили лише дівчину

У матеріалах справи мовиться, що пізно ввечері 25 лютого на зупинці громадського транспорту на вулиці Кульпарківській пара займалася сексом. Однак "розпусно" діяла лише львів'янка.

Вчинила дії розпусного характеру, а саме бувши оголеною нижче пояса, вступила в контакт (статеві зносини) з громадянином, чим порушила громадський порядок, що стало проявом безсоромності та грубої непристойності,
– мовиться в постанові суду.

Чоловіка, з яким кохалася дівчина, до відповідальності не притягували та не викликали до суду. Під час засідання львів'янка повністю визнала свою провину.

Суддя Франківського суду Юрій Ванівський визнав її винною у вчинені адміністративного правопорушення, проте обмежився усним зауваженням.

Зауважте Рідна матір ґвалтувала власних дітей та морила їх голодом: моторошна історія з Броварів

Іспанські поліцейські займалися сексом з активістами, щоб отримати інформацію

Іспанію сколихнув гучний скандал. Поліцейських звинуватили у тому, що вони проникли в ультраліві та зелені групи й займались сексом з активістами, аби отримати від них інформацію.

  • Зокрема, на одного з офіцерів поліції поскаржились 6 жінок. Його звинуватили в сексуальному насильстві, адже сексуальну згоду постраждалих чоловік отримав на основі брехні. Адвокатка однієї з жінок Мірея Салазар повідомила, що за допомогою скарг планували "дізнатися, наскільки далеко заходять ці практики, які не мають правового виправдання".
  • Скандал посилився після заяви мадридської філії кліматичної активістської групи Extinction Rebellion. Офіцерка поліції також нібито мала сексуальні стосунки принаймні з одним із її учасників.

Міністр внутрішніх справ Іспанії Фернандо Гранде-Марласка відкинув звинувачення партії ERC у "незаконній діяльності" поліції. Він назвав це брехню.