Згодом після перерви парламент також розглянув питання про призначення міністрів Кабінету Міністрів України.

Важливо! Денис Шмигаль – новий прем'єр-міністр України

Список міністрів Кабінету міністрів:

Дивіться відео: хто такий Денис Шмигаль

Цікаво: Виступ Зеленського перед відставкою Гончарука: головне

Крім того, Денис Шмигаль розповів, що у чинному уряді залишаються вакантними чотири посади, а ще за двома напрямками є ідея щодо розширення.

Кабмін, призначення Тарана і Кулеби
Подання Зеленського на призначення Тарана і Кулеби / фото 24 каналу

Кабмін, призначення Кабінету міністрів
Подання Шмигаля на призначення Кабінету Міністрів України / фото 24 каналу

Новий Кабінет Міністрів України Дениса Шмигаля
Новий Кабінет Міністрів України / інфографіка 24 каналу

Які міністри залишаються на своїх посадах

Насамперед варто зазначити, що на своїй посаді досі залишається міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Той пережив уже трьох прем'єрів – Арсенія Яценюка, Володимира Гройсмана, а тепер і Олексія Гончарука.

Також залишаються на своїх посадах міністр юстиції Денис Малюська, міністр інфраструктури Владислав Криклій та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Так само в уряді залишаться Дмитро Кулеба і Вадим Пристайко. У них ситуація найцікавіша: Пристайко, який раніше очолював МЗС, став віцепрем'єром з питань євроінтеграції, а Кулеба – навпаки замість поста віцепрем'єра став головою Міністерства закордонних справ.

Увага! Ці кандидатури обговорювали на засіданні фракції "Слуги народу" увечері 3 березня. На зустрічі був присутній президент Володимир Зеленський.

Пізніше 4 березня Верховна Рада підтримала заяву Гончарука про відставку. Автоматично разом із прем'єром у відставку йдуть всі члени Кабміну. Вони отримали статус в.о. міністрів, доки Рада не призначила новий склад уряду.