Таку інформацію Устінова озвучила в ефірі програми "Є питання" на 24 каналі. Вона зазначила, що агітували не голосувати за законопроєкт не лише "слуги народу".

Цікаво Процедура звільнення директора НАБУ: законопроєкт відправили на доопрацювання

Устінова ствердила, що законопроєкт не винесли до сесійної зали, адже більшість нардепів відмовились голосувати.

"Багато людей в сесійній залі, зокрема й з фракції "Слуга народу" ходили й агітували не голосувати за цей законопроєкт. Всі розуміли, що це, фактично, розбірки Коломойського проти директора НАБУ, які закінчаться лише тим, що поставлять свого ставленика, який гратиме на одній стороні, – сказала Устінова.

Законопроєкт повернули назад у комітет, його не розглядали у Раді. За словами нардепки, так вирішили самі автори, адже розуміли, що голосів буде дуже мало. "Коли вони зрозуміли, що в них не вистачає голосів – єдиним виходом, щоб зберегти цей законопроєкт, є відкликання його назад до комітету", – сказала Устінова.

Устінова впевнена, що цієї сесії законопроєкт вже не виноситимуть на розгляд точно. Це може статися восени.

Цей законопроєкт не відхилили, не вбили. Його повернули назад у комітет для того, щоб мати можливість надалі за необхідності поставити законопроєкт на голосування,
– пояснила Устінова.

Що відомо про законопроєкт?

Сьогодні, 14 липня 2020 року, у Раді мали розглядати законопроєкт, який вводить додаткову підставу для відставки голови Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника. Такою підставою є правопорушення, пов'язане з корупцією. Ініціювали законопроєкт деякі нардепи з фракції "Слуга народу".

Цей законопроєкт зареєстрував у Верховній Раді народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко. Крім голови НАБУ, він стосується ще працівників НАБУ, генпрокурора і прокурорів, начальника і військових Управління державної охорони.