Проти копа висунули два звинувачення про "необґрунтоване застосування сили" та ненадання допомогти жертві після інциденту. Окрім того, у поліцейського не була ввімкнена натільна камера, інформує NEWS BREAK.

Читайте також Вдарили кастетом у потилицю: нові деталі вбивства військового в Новій Каховці

Безглузде насильство

Рішення про його звільнення було ухвалене після рекомендації начальника поліції Томаса Квінлана. Той прийшов до висновку, що 47-річний темношкірий Андре Моріс Хілл став жертвою акту "безглуздого насильства".

Наразі поліція Огайо проводить розслідування злочину.

Що відомо про вбивство Хілла

Інцидент відбувся минулого вівторка у столиці штату Огайо. Поліцейський Адам Кой прибув на місце події після скарги одного із сусідів на шум від роботи двигуна автомобіля. Вхід в один з гаражів був відкритий, звідти до нього вийшов темношкірий чоловік. Кой відбіг на кілька метрів і вистрілив. Поранення було смертельним. За повідомленням ЗМІ, Андре Хілл гостював у будинку, з гаража біля якого вийшов до поліцейського.

На відео, опубліковане виданням АР, видно, як офіцер здійснює постріл у Хілла. Звуку немає, оскільки офіцер не активував натільну камеру. Спрацювала функція автоматичного огляду, яка здійснила зйомку без звуку.

Поліцейський застрелив неозброєного темношкірого чоловіка у штаті Огайо: відео АР