По-перше, майбутній президент, як зазначається у статті німецької газети Die Zeit, "зібрав навколо себе твердолобих неоконсерваторів ери Буша". Наприклад, у нову команду Трампа увійдуть Ньют Гінгріч, соратник Трампа Рудольф Джуліані та радикал-неоконсерватор ери Буша Джон Болтон. Усі вони відомі нещодавніми негативними висловлюваннями щодо Росії.

У публікації також зазначається, що "навряд чи спроба Путіна хоча б частково відреставрувати радянський статус великої держави буде мирно існувати з трампівським лозунгом Make America great again ("Зробимо Америку знову великою"), до того ж, Трампу були "вигідні російські хакери під час передвиборної кампанії. Але якщо вони і надалі будуть продовжувати в тому ж дусі, Трамп вибухне від люті".

Крім цього, новообраний президент, як нагадує видання, вже заявив про свій намір інвестувати трильйон доларів в модернізацію ядерної зброї, що "змусить Путіна до ще більшого нарощування озброєнь".

Тому цілком імовірно, що спочатку Трамп і Путін домовляться про декілька країн, які не особливо важливі Трампу. Зокрема, він може здати Сирію і, можливо, скасувати кілька санкцій проти Росії у зв'язку з Україною. Тим більше, що відсутність напруженості на початках не буде новиною, – підсумовує автор статті. – Усі американські президенти, починаючи з Білла Клінтона, хотіли розвивати хороші відносини з Москвою. В результаті починалося все завжди сердечно, а закінчувалося крахом.

Читайте також: Путін боїться військового перевороту, – політолог