Вбивство не інсценоване, на жаль, справжнє. Втім, не поспішайте дуже оплакувати покійного. Оскільки, після його смерті з’ясувалося, що за життя він брав участь в таких жахливих речах, від яких просто волосся дибки стає.

Читайте також: Чи доцільно було інсценувати смерть журналіста Аркадія Бабченка

Отже, депутата Гуру вбив його колишній охоронець Микола Гончар. Коли його затримали, Гончар почав розповідати подробиці своїх тривалих робочих стосунків з вбитим Гурою. Як пишуть місцеві журналісти, покійний Гура до потрапляння у владу – був одним з авторитетних черкаських кримінальних авторитетів. І як стверджує підозрюваний у вбивстві Гончар, в 2003 році Гура на його очах вбив свою дружину.


Вбивця Гури Микола Гончар

Тоді одного вечора Гура попросив охоронця Гончара приїхати до нього додому, щоб потім разом поїхати розважатися в один з нічних клубів міста. Коли охоронець зайшов в будинок Гури на зустріч йому спускалася дружина кримінального авторитета, а за нею по сходинах будинку йшов і сам чоловік.

Несподівано Гура дістав пістолет і впритул вистрілив у потилицю своїй дружині. Шокованому охоронцеві він повідомив, що та, буцімто, багато знала, і наказав допомогти йому приховати сліди злочину.

Після цього, як пишуть черкаські медіа, Гура, поклав тіло в велику клітчасту базарну сумку і разом з охоронцем переніс його в багажник машини. Втім, згодом в мішку почулися хрипи. І Гура ще одним пострілом в потилицю холоднокровно "заспокоїв" свою дружину.

Далі тіло відвезли в лісосмугу на околиці села Леськи в кількох кілометрах від будинку, де охоронець закопав тіло на глибину біля метра. Однак, на цьому страшні пригоди не завершилися.

Наступного дня Гура згадав, що в кишені дружини залишився мобільний телефон і наказав своєму охоронцеві Гончару відкопати тіло та забрати мобільний. Що той, зрештою, і зробив. Наступного дня Гура заявив в міліцію, що його дружина без вісті зникла, сівши на потяг в поїздку. І з якої, з невідомих йому причин, додому не повернулася.

Моторошна розповідь охоронця Гончара про криваве минуле депутата Гури днями підтвердиться знахідкою у вказаному місці в лісосмузі залишків тіла дружини. Отож, п’ятнадцять років охоронець Гури тримав в собі цю жахливу таємницю. Аж допоки нещодавно між ним та депутатом не виник конфлікт, через те, що Гура звинуватив охоронця в тому, що той начебто вкрав у нього гроші.


Місце вбивства депутата Гури

Відтак, охоронець прийшовши до Гури в офіс і двома вистрілами з пістолета поставив крапку в його сьогоденні. А вже будучи затриманий, пролив світло і на минуле депутата Гури. Але і це не кінець історії. Охоронець Микола Гончар почав давати свідчення не лише про особисте життя Гури. А й взагалі про всі кримінальні розклади в Черкасах.

Читайте також: Як, захищаючи себе, можна отримати проблеми із законом

Так, київські слідчі з’ясували, що покійний депутат був одним з ватажків кримінального угрупування "Торпеди". Останні 20 років воно контролює в місті не лише багато бізнесів, а й чимало депутатів, прокурорів, чиновників і навіть пов’язане з одним із заступників місцевого СБУ.

Сьогодні даючи покази на всю черкаську злочинну місцеву еліту, Гончар сидить в місцевому ізоляторі, де його дуже легко прибрати як свідка. Київські слідчі національної поліції вже було зібралися перевозити Гончара в столицю для більшої безпеки, як за вказівкою заступника генерального прокурора Бедриківського, цю справу забрали в поліцейських, а самого Гончара залишили в Черкасах.

Де, він, не виключено, незабаром може стати жертвою прикрого самогубства чи інфаркту. В той час як за даними кримінальних журналістів, черкаські прокурори та сбушники зараз активно зайняті пошуками телефону вбитого Гури. В якому, напевне, чимало інформації про вирішення питань криміналітету з місцевими правоохоронцями та депутатами.

Ось так, одна невелика особиста сварка може відкрити страшні деталі життя злочинного світу в одному з українських міст. Та хіба таке коїться тільки в Черкасах?