Ігнорують запрошення Феміди також - Богдан Соколовський, Віктор Пинзеник та Олександр Шлапак. Тож головуючий Родіон Кірєєв попросив правоохоронців встановити місцезнаходження усіх чотирьох.

Тим часом адвокати Тимошенко просили викликати свідками представників аудиторської компанії Ernst and Young. Саме вона проводила аудит “Нафтогазу” у 2009 році. Втім, суд відмовив захисту.

Водночас, частково задовольнив клопотання підсудної про залучення матеріалів про, нібито, вплив Банкової на свідчення очевидців. Обвинувачення ж забажало долучити до п’яти тисяч сторінок ще й рішення суду щодо одного з генералів Міноборони Росії Григорія Олійника, якого засудили за перевищення службових повноважень при укладенні угод з “тимошенківською” корпорацією ЄЕСУ.

“Ці матеріали необхідно долучити до матеріалів кримінальної справи, оскільки підсудна задавала дуже багато питань до свідків з цього приводу, і ці судові рішення витребувані належним чином через міжнародно-правове доручення”, - сказала держобвинувач у справі Ю. Тимошенко Лілія Фролова.

“Відповідно до обвинувачення, яке висувалося генералу Олійнику, це обвинувачення не має ніякого стосунку до Юлії Тимошенко. Всі судові рішення щодо генерала Олійника в подальшому були скасовані Верховним судом Російської Федерації”, - запевнив екс-захисник Ю. Тимошенко Сергій Власенко.

У суді сьогодні допитали екс-главу МЗС Володимира Огризка. Він заявив, що у січні 2009-го уряд намагався затвердити директиви щодо газових угод із Росією, однак рішення так і не ухвалив. Це ж саме підтвердив і екс-міністр молоді та спорту Юрій Павленко.