Їхні свідчення зачитували із матеріалів справи у закритому режимі. Статус цих осіб, які фігурують в епізоді щодо "квартирного питання", захист екс-міністра поставив під сумнів.
“Рішення комісії, житлової комісії МВД, де чорним по білому написано, що Приступлюку надавалося житло в травні 2005 року. Наріжний, якого прокуратура визначила потерпілим,став в чергу у вересні 2005 року”, - каже дружина Ю.Луценка Ірина Луценко.
Свідчення в якості потерпілого давав співробітник міліції Сергій Третяков. Проте, він так і не пояснив, від яких саме дій екс-міністра він потерпів.
“Він казав, що дізнався про те, що Юрій Віталійович допомагав Преступлюку отримати квартиру - з постанови про порушення кримінальної справи і з Інтернету, але потім, оскільки справи він не знав, він припустився грубої помилки, бо кримінальну справу порушили після того, як його допитували як свідка і в якості потерпілого”, - сказав адвокат Ю.Луценка Ігор Фомін.
Самі ж прокурори пояснюють плутанину у свідченнях потерпілих строком давності допиту.
“Особа, як ми знаємо, допитувалась в кінці минулого року, за певний час якісь маленькі деталі могли бути, в його розумінні, викладені таким чи іншим чином. Однак свою основну позицію він визначив однозначно”, - сказав прокурор Дмитро Лобань.
Наразі Феміда завершила допит всіх потерпілих. Нагадаємо, двоє з них у суді визнали, що не вважають себе потерпілими і що про порушення їхніх прав їм говорили слідчі.
Наступного тижня Феміда розпочне допитувати свідків. За словами захисників, всього їх у справі більше 150. Проте суддя Сергій Вовк так і не оголосив, хто свідчитиме першим.