Про це повідомляє Meduza.

Читайте також: Проти Tesla подали позов до суду на 2 мільярди доларів

Роком раніше квартальний збиток Tesla становив 330,3 мільйона доларів. У порівнянні з четвертим кварталом 2017 року виручка Tesla виросла на 1%. Перший квартал 2018 року виробник електромобілів почав з 3,96 мільярда доларів на рахунках, а закінчив з 3,22 мільярда доларів.

Незважаючи на рекордні квартальні збитки, Tesla розраховує показати прибуток в третьому кварталі 2018 року, за умови, що їй вдасться вийти на продуктивність в 5000 електромобілів Model 3 в тиждень.

Засновник Tesla Ілон Маск під час конференції з інвесторами відмовився відповідати на питання про капіталізацію компанії та плани поставок Model 3, називавши їх "дурними", "нудними" і "не крутими".

Варто зазначити, що після публікації звітності та відповідей Маска на питання інвесторів акції Tesla на вечірніх біржових торгах втратили близько 4,5%.

Читайте також: Вже цього року у Ілона Маска можуть виникнути серйозні проблеми

Що таке Tesla? Це американська автомобільна компанія-стартап із Кремнієвої долини. Вона орієнтована на дизайн, виробництво та продаж електромобілів та компонентів до них. Назвали компанію на честь всесвітньо відомого електротехніка й фізика Ніколи Тесли.

Серед інвесторів компанії – засновники Google Ларрі Пейдж та Сергій Брін, а також один із засновніків платіжної системи PayPal Ілон Маск. До слова, Маск також співзасновник компанії.