"Сайти про комп’ютери, технології зв’язку, мобільні новинки, ставали джерелами шкідливого ПО в 16,2% випадків. На другому місці — 11,3% — веб-ресурси, присвячені бізнесу: бізнес-видання, портали ділових новин, інтернет-курси лекцій, сервіси для підвищення ефективності бізнесу. На третьому місці з 10% виявилися порнографічні сайти", — повідомляють аналітики.
У першу десятку рейтингу також потрапили файлообмінники — 7,1%, розважальні портали з музикою, фільмами та новинами зі світу шоу-бізнесу — 5,2%, блоги — 3,7%, сайти про подорожі — 3,5% та ігрові портали — 3,3%.
"По суті, в даний час вже немає безпечних груп або типів сайтів. Як ми бачимо, шкідливі програми сьогодні можна "отримати бонусом" вже в значному числі категорій сайтів Це говорить про універсалізацію технологій інфікування", — сказав керуючий корпоративними продажами G Data Software в Росії Олексій Дьомін.
"Популярні стандартні сайти, що привертають велику кількість користувачів, стають головною мішенню для зловмисників", — наголосили в компанії G Data.