Soo Kee

Ялинка сінгапурського ювеліра Сі Кі затьмарить будь-який подарунок, який Ви покладете під неї. Вартість унікального дерева понад мільйон доларів. Шестиметрове диво прикрашене понад 20 тисячами діамантів загальною вагою в понад 900 каратів. На срібний стовбур та гілочки дорогоцінної ялинки насадили майже 4 тисячі кришталевих голок. Красуню встановили в позаминулому році в одному із супермаркетів Сінгапура.

Capitol

Починаючи із 1964-го із західної сторони вашингтонського Капітолію щороку встановлюють ялиночку. За оцінками, президентське деревце з різдвяними декораціями останніми роками обходиться американським платникам податків у понад 1 мільйон “зелених”. Минулоріч біля Капітолію всадили ідеально-пропорційну ялинку, якій було майже 120 років.

Takashimaya

А це просто марнотратство. 40-сантиметрове штучне деревце вартістю в 1,8 млн доларів. Ялиночку продавали минулоріч в одному із універмагів японської мережі Takashimaya в Китаї. Дерево серпантином вкрите трояндами, на які приліпили 400 діамантів, спеціально привезених із Південно-Африканської Республіки та Австралії. В якості бонуса - червоний ведмедик, на шию якого повішали діамантовий хрестик.

Ginza Tanaka

Кожного року перед Різдвом японський дизайнер Гінза Танака намагається вразити світ своїм творінням і кожен раз йому це успішно вдається. 2012 рік японець пропонує відсвяткувати біля ялинки вартістю майже у 2 млн доларів. Деревце зроблене із чистого золота і важить 12 кілограмів. Ялинка, завдовжки майже у 2,5 метри, прикрашена 60 пластинами у формі сердець і тонкою фольгою, якою обмотали стовбур з ніг до голови. Для того, щоб створити золотий шедевр, 15 майстрів працювали протягом 4 місяців.

Emirates Palace

А тепер увага! Новорічна ялинка вартістю в 11 мільйонів доларів. 12-метрове диво встановили у минулому році в одному з кращих готелів світу Emirates Palace, що в Абу-Дабі. Еміратські багатії витратили на саме дерево лише 10 тисяч доларів. Усі інші гроші були витрачені на прикраси. З ніг до голови ялинка всипана сапфірами, діамантами, перлинами і смарагдами. Замість традиційних іграшок, на гілки повішали ювелірні вироби із золота, платини та срібла.