Анна Павлусь заснувала свій бренд і продовжила шити після травми, повідомляє 24 Канал з посиланням на DW. Жінка отримала травму у 2016 році й опинилася у кріслі колісному.
Дивіться також Працювала з 15 років: блогерка Баба Маша розповіла про свою кар'єру та роботу в інтернеті
Анна Павлусь шила жилети для військових ЗСУ
Вона стикнулася з проблемою пошуку зручного одягу. Зрештою Анна вирішила самостійно шити одяг для людей на кріслах колісних.
У мене розуміння прийшло, що потрібно змінювати одяг під сидяче положення тіла, оскільки я стала користувачем крісла колісного. І мала вже уявлення, що звичайний одяг мені не зовсім зручний,
– каже засновниця бренду Wheelny.
За словами жінки, саме так потихеньку народжувалася ідея. У 2021 році вона потрапила в проєкт українського тижня моди з Українським культурним фондом і Групою активної реабілітації. Там створили проєкт Fashion Inclisia.
Анна Павлусь шиє одяг для людей на кріслі колісному / Фото скриншот з відео
"І таким чином я познайомилася з колом дівчат на кріслах колісних. І воно закрутилося, пішли замовлення", – додала Анна Павлусь.
На початку повномасштабного вторгнення Росії Анна призупинила виробництво адаптивного одягу й почала шити жилети для військових ЗСУ. У березні 2023 року дизайнерка запустила власний бренд адаптивного одягу для людей у кріслі колісному Wheelny
Через війну кількість моєї цивільної аудиторії значно збільшується, і попит на одяг справді збільшився. І зараз я справді не встигаю сама все це створювати, бо дуже багато замовлень,
– розповіла вона.
Дизайнерка зазначила, що трохи призупинить індивідуальний пошив, "щоб розвинути це як одяг, коли заходиш в магазин і купуєш вже розмір, підбираєш".
Для клієнтів Анна відшиває термобілизну, футболки, шорти, спортивні костюми, джинси й різноманітний верхній одяг. Дизайнерка каже, що намагається створювати не лише зручний, а й гарний одяг.
Анна Павлусь / Фото скриншот з відео
"Щоб вони хоча б у цьому були спокійні, що можуть купити собі одяг і виглядати окей, і купувати такий, який хочуть одяг, а не який можуть носити. Зовнішній вигляд для людини – це вагома частина. Всі хочуть виглядати гарно", – наголосила вона.
Усі речі бренду адаптовані під сидяче положення тіла: рукави не заважатимуть крутити колеса, а штани закриватимуть спину. Приміром, кожна деталь у жилетці бренду Wheeln покликана зробити її комфортною для людини на кріслі колісному
Анна планує масштабувати свій бренд і мріє, що одяг від Wheelny носитимуть не лише в Україні, а й за її межами.