Про це пише Die Zeit. Провальний розгляд резолюції відбувся 22 лютого. На п'ятницю, 23 лютого, в ООН заплановані нові дебати щодо цього питання.

Читайте також: Росія пішла на ще один цинічний крок щодо Сирії

Проект резолюції передбачав 30-денне припинення вогню, завдяки чому можна було б доставити гуманітарну допомогу та евакуювати мирне населення зі Східної Гути, де в результаті авіаударів сирійських урядових сил за підтримки Росії, які розпочалися ще 18 лютого, загинуло понад 400 мирних жителів, серед яких 150 – діти. Близько 400 тисяч мирного населення перебуває в оточеному місті під постійними обстрілами.

Однак постійний представник Росії в ООН Василь Небензя назвав проект резолюції "далеким від реальності" і таким, що потребує перегляду та змін.

На заяву постпреда РФ бурхливо зреагував МЗС Німеччини. Прес-секретар зовнішньополітичного відомства у Берліні заявив, що Путін продовжує "захищати режим Асада навіть на тлі важких порушень міжнародного права".

Складно уявити, що члени Радбезу ООН не змогли прийти до єдиного рішення (...), яке означало б, щонайменше, тимчасовий перепочинок для змучених сирійців, в першу чергу взятих в кільце мирних жителів Східної Гути, відданих на свавілля жорстокості і безперервних авіаударів,
цитує видання слова німецького чиновника.

Офіційний представник Держдепартаменту США Хізер Ноєрт, зі свого боку, заявила, що без втручання Росії в Сирії не було б руйнувань і убитих.

Читайте також: Захід перетворюється на безпорадного спостерігача у Сирії, – Die Welt

На думку авторитетного видання The Wall Street Journal, слабке обурення ООН не здатне зупинити Володимира Путіна в його рішучості захистити Башара Асада.

"Відзначте це чергове фіаско (провал резолюції щодо припинення вогню в Сирії – "24") як ще один приклад того, що Барак Обама любив називати "колективною безпекою ". В ООН вона зазвичай означає відсутність безпеки взагалі", констатує американська газета.

Що таке ООН? Організація Об'єднаних Націй це всесвітня організація, покликана підтримувати мир і міжнародну безпеку, а також сприяти розвитку співробітництва між державами. За це у складі ООН безпосередньо відповідає Рада безпеки. Її рішення подаються до ООН, як резолюції Ради Безпеки.

Чому триває війна у Сирії? Війна у Сирії розпочалася ще 6 років тому. Понад 300 тисяч людей вже загинули. Все почалося із повстання проти президента країни Башара Асада, який занедбав країну. На сторону президента стала Росія. Опозицію підтримали США та низка європейських країн. Третьою стороною конфлікту стала терористична організація "Ісламська держава". Війна спричинила найбільшу на останні роки хвилю біженців.