Про це повідомляє прес-служба відомства.
Місцеперебування співробітника Генпрокуратури було невідомо 10 днів, потім виявилося, що протягом усього цього часу його утримували в СІЗО у Саках.
На нього було складено протокол про нібито скоєний ним адміністративне правопорушення. При цьому до працівника української прокуратури застосовувався психологічний тиск, погрози та фізичне насильство. У слідчому ізоляторі працівники ФСБ РФ із застосуванням поліграфа допитували прокурорського працівника Генпрокуратури, звинувачуючи його в організації терористичного акту в кінці серпня 2014, коли в машині працівника "республіканської прокуратури" знайшли вибухівку, а також стверджували, що він є шпигуном або його посібником, - йдеться в повідомленні.
Тільки після 10 днів арешту його відпустили.
У зв'язку з цим Генеральний прокурор України Віталій Ярема доручив управлінню внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури вжити всіх необхідних заходів для забезпечення захисту працівників від незаконного втручання в їх службову діяльність, а також фізичного захисту працівників і членів їх сімей.
Всього ж за час проведення АТО від дій бойовиків постраждали 17 працівники прокуратури, три з них загинули.
Нагадаємо, з 5 вересня 2014 року, коли був підписаний мінський протокол про припинення вогню, в результаті обстрілів бойовиків загинули 162 службовця Збройних сил України.