Це найрізноманітніші атракціони для малечі, радіоли та магнітофони для підлітків, книжки, журнали, значки, календарики, настільні ігри, серед яких, наприклад, прототипи сучасних пазлів. Найпопулярніші експонати музею - ігрові автомати, які коштують як й раніше 15 радянських копійок.

"При створенні цього музею ми зібрали самі кращі ігрові автомати, які були за радянських часів: "городки", "морський бій", "пожежник". Також ми зібрали предмети, які зв'язували дитину будинку, в школі, на вулиці", - каже автор створення музею Микола Помогалов.

Ці ігрові автомати кілька десятиліть простояли в неробочому стані й ремонту майже не підлягали, адже запасних частин на таку техніку вже не випускають. Донорами-рятувальниками виступили старі лампові телевізори, запчастини від яких, ідеально підійшли до ігрових автоматів. Легендарний "Морський бій" б’є рекорди популярності у відвідувачів. Погратися в нього приходять не лише діти, а й дорослі.

"Нахлинули спогади, ми з чоловіком коли пришли, як маленькі діти гралися, особливо коли "морський бій" я побачила, мені дуже сподобалося", - каже відвідувач Юлія Коваленко.

В музеї запевняють, не ведуть жодної політичної діяльності. Відвідувачам розповідають про те, чим захоплювались діти, коли Інтернету ще не було. Екскурсовод музею запевняє, дітям цікаво все, що незвично, а ці забави як раз для них невідомі.

"Дозвілля у радянських дітей займала більшою мірою суспільна діяльність. На відміну від сьогоднішніх дітей, яких не витягнеш з Інтернету, особливих розваг у радянських дітей не було. Тому розваги були так званими культурно-масовими заходами", - каже екскурсовод музею Галина Мажара.

Доповнити експозицію музею допомагають і мешканці Севастополя. В основному люди несуть атрибутику радянських часів. Зараз у Музеї дитинства полюють на автомат з газованою водою та радянську телефонну будку, адже таких експонатів у колекції поки ще немає.