Таку думку в коментарі сайту "24" висловила керівник програм Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко.

У силу того, що іде війна, погіршується економічний стан у країні, оце розділення на "свій-чужий", "зрада-не зрада" користується великою популярністю. І це є дуже небезпечно, тому що людей просто накрутили і це принесло свої плоди. Це вперше в історії України мирний протест, коли протестувальники першими застосовують насильницькі дії,
— сказала вона.

За словами експерта, політики, які брали участь у цих подіях, не заспокоювали мітингуючих, а навпаки підбурювали їх до більш агресивних дій, і це є страшним симптомом.

У політиків має включитися інстинкт самозбереження, що такого роду насильницькі дії можуть зіграти і проти них. Якщо політики це не усвідомлять і продовжуватимуть вдаватися до такого роду нагнітань у подальшому – це може зіграти проти них у конкретно фізичному плані,
— наголосила Тищенко.

Читайте також: Вибухова хвиля: куди влучила граната, кинута під Радою

До слова, колишній боєць батальйону "Січ" Ігор Гуменюк стверджує, що під час дачі показів до нього застосовували фізичний та психологічний тиск.

Гуменюка підозрюють у метанні бойової гранати на мітингу під Верховною Радою 31 серпня. Внаслідок кривавих сутичок під стінами парламенту загинули троє бійців Нацгвардії, більше сотні зазнали поранень.