Про це пише голова Комітету ВР із закордонних справ Ганна Гопко на своїй Facebook-сторінці .

"Безвізовий режим стане хорошим сигналом для зарубіжного капіталу, оскільки Європейський Союз цим визнає певний рівень стабільності та безпеки в країні. Це якісно покращить ділові зв'язки українського бізнесу, в тому числі й малого, із західними партнерами та зробить привабливішим інвестиційний клімат у країні. Надаючи безвізовий режим, ЄС вимагав прийняття законодавства, яке робить прозорішими бізнес, реєстри власності, податкову систему", – наголосила парламентарка.

За її словами, здобуття безвізового режиму стане спільною перемогою як України, так і ЄС, відтак Україну розглядатимуть аналогічно до центральноєвропейських держав.

Вона підкреслює, що це своєю чергою сприятиме зниженню відсотків на кредити, зменшенню банківської ставки, а також включить українських виробників до ланцюжків доданої вартості, тому і експорт сприйматиметься легше, а ринки стануть доступнішими.

"Результати не з'являться вже завтра, але процес пішов", – наголосила політик.

Також голова Комітету ВР із закордонних справ вважає, що безвіз завжди є актуальним, навіть незважаючи на те, що деякі українці не можуть собі фінансово дозволити подорожі до країн ЄС.

Саме бюрократичні перепони заважають багатьом українцям відвідувати Європу, яка зовсім поруч. Фінансова ситуація – явище, що постійно змінюється і цьому, в тому числі, сприятиме зняття бюрократичних бар’єрів. Відсутність візових бар'єрів насамперед пожвавить авіаційне, залізничне та автомобільне сполучення України з рештою Європи, створить конкуренцію, що сприятиме зниженню ціни на квитки. На кожній візі людина економитиме понад тисячу гривень, не кажучи вже про можливість вільно планувати особисті чи ділові поїздки. А подорожі до сусідніх Польщі, Румунії чи Угорщини будуть співмірними за ціною з поїздками по Україні,
– додала Гопко.

Читайте також: Дипломат покепкував з євроскептиків: Не смійте радіти безвізу

Нагадаємо, 6 квітня Європарламент проголосував за надання українським громадянам безвізового режиму. За таке рішення проголосував 521 євродепутат.

За словами, голови МЗС Павла Клімкіна, остаточно безвіз почне діяти через 1,5-2 місяці.

Додамо, що таким правом вже можуть скористатися щонайменше 3 мільйони українців.