З першого дня їх помістили у дитячий манежик під пильний контроль співробітників зоопарку.
“Їдять вони 6-8 разів на день, спеціальну французьку суміш. Діти як діти, вони завжди дуже активні”, - розповідає няня-тигренят Світлана Алексєєва.
“З 2-місячного віку починається вакцинація від основних інфекційних захворювань, до цього часу вони перебуватимуть під нашим контролем, а потім будемо випускати їх у вольєри”, - каже лікар-ветеринар Сергій Терещук.
Поспостерігати за життям тигренят можуть не лише фахівці, а й відвідувачі зоопарку.
Цьогоріч у Ялті народилося 9 тигренят, ще 11 дорослих тигрів складають золоту колекцію зоопарку, яка на сьогоднішній день є найбільшою у Європі. Переводити тигрів в інші зоопарки поки не планують - хочуть збільшити колекцію щонайменше у кілька разів.
“Амурські тигри є рідкісними представниками світу дикої природи, сьогодні лише кілька сотень їх залишилося в природі Уссурійського краю. Кожна поява амурських тигренят - це велике досягнення у збереженні цих рідкісних хижаків”, - сказав директор зоопарку "Казка" Олег Зубков.
В очікуванні потомства ще одна незвична родина зоопарку - зграя рожевих пеліканів несподівано для всіх змайструвала гніздо та відклала три яйця. Для співробітників зоопарку це стало справжнім шоком, адже пелікани зробили гніздо поруч з входом, де щодня проходять тисячі людей. Позували пелікани й перед камерами - старанно майстрували гніздо.
“Не просто насиджують, а виставили цілу лінію захисту і оборони: вони будують гнізда, підносять будівельний матеріал, підносять корм. Взагалі вони виявляють розумові здібності, що змушує по-іншому дивитися на цих розумних птахів”, - каже директор зоопарку "Казка" Олег Зубков.
За підрахунками співробітників зоопарку, вперше в історії сучасної України народження рожевих пеліканів у неволі має відбутися до Дня Незалежності.