Таку думку під час прес-конференції висловив президент Атлантичної ради, генерал-майор у відставці Вадим Гречанінов.

"Виграємо ми цю війну, якщо вона буде масштабною? Я дуже сумніваюсь. Тому що там запаси великі, а людей вони збираюсь з Кавказу, з Сибіру, маргіналів, людей які йдуть рятувати російськомовне населення від корінного народу України", - вважає Гречанінов.

На думку військового експерта зараз перед Україною стоїть завдання від європейських лідерів – не допустити повномасштабної війни, яка б змогла перекинутись на Європу.

Влада маневрує – "гібридна війна" - десь виграє, десь програє. В мене таке враження, що наша верхня влада веде гру з Путіним, розуміючи ситуацію, разом з тим намагаючись виграти. Може вона і виграє, якщо не має масштабного наступу на Україну, - вважає експерт.

Разом з тим на думку, директора Агентства соціальних комунікацій Сергія Белашка, всім сторонам конфлікту Мінські домовленості потрібні для затягування часу, і не важливо пройдуть переговори 9 чи 12 грудня.

"У сторін домовленостей не має зацікавленості, і мінські домовленості приймались під зовнішнім тиском. Якщо ми подивимось, хто їх виконує, то ніхто крім ОБСЕ їх не виконує, і не збирається виконувати, ні Україна, ні Російська Федерація, ні "ЛНР", ні "ДНР". Від того чи пройдуть ці домовленості 9 чи 12 числа (грудня – 24) нічого не зміниться. Зміниться, коли туди поїдуть знайти шляхи завершення вогню, а не для того, щоб виторгувати час для міжнародних консультацій", - вважає Белашко.

Нагадаємо, як заявив глава комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький, чергове засідання контактної групи щодо ситуації на сході України відбудеться в Мінську 11 грудня.