Наталія Федунова розповідає, що вирішила спробувати себе у ролі трейдера, після того як час декретної відпустки вичерпався, а на попередню роботу повертатися не хотілося. Сьогодні Наталя успішно торгує акціями українських підприємств і має власні рекомендації для початківців.

«Мета та план роботи, алгоритм дій вашої торгової стратегії, емоційна стабільність. Ви не маєте права на емоції. Ризик-менеджмент. Необхідно зазделегідь визначити для себе максимальний рівень втрат, який може бути критичним», - пояснює трейдер Наталія Федунова.

Водночас, Наталя наголошує на необхідності навчання. Адже перш ніж брати участь у реальних торгах та купувати цінні папери, слід засвоїти ази торгівлі та зрозуміти особливості роботи на фондовому ринку.

«Краще заплатити за навчання і потім заробляти, ніж заплатити ринку, щоб він вас навчив, невідомо скільки, але потім все одно прийти до навчання. Ми одразу радимо людям спеціальні книжки та літературу», - зауважує трейдер Наталія Федунова.

Водночас, торгуючи акціями українських компаній, трейдер не тільки забезпечує власний прибуток, але й сприяє розвитку фондового ринку та економіки країни загалом.

«Ринок України молодий, він розвивається, багато наших підприємств недооцінені. Ми самі повинні підтримувати свою країну. Ми повинні розвивати свою економіку та інвестувати у неї», - переконана трейдер Наталія Федунова.
Нагадаємо, купувати та продавати цінні папери приватні трейдери отримали можливість навесні 2009 року. Тоді Українська біржа запровадила нову систему торгівлі, що називається інтернет-трейдинг.