Разом з тим, саму коаліційну угоду ще мають схвалити члени Соціал-демократичної партії Німеччини.

Адже загалом у Німеччині ініціативу будівництва "Північного потоку-2" підтримують. Дозвіл на будівництво вже дала влада землі Мекленбург – Передня Померанія і гірниче управління міста Штральзунд. А нещодавно канцлерка Ангела Меркель заявила, що проект слід розглядати з економічної, а не політичної точки зору.

Читайте також: "Ручний монстр" Путіна: у мережі з'явилась влучна карикатура на "Газпром"

Зауваживо, "Північний потік-2" передбачає будівництво газопроводу від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини в обхід України. Польща, країни Балтії та Данія виступають проти. Вони наголошують, що такий проект збільшить залежність Європи від "Газпрому".

Нагадаємо, США виступили проти проекту газопроводу "Північний потік-2", оскільки вважають його загрозою для енергетичної безпеки Європи.

Що таке "Північний потік"? Газопровід від Росії до Німеччини, першу гілку якого вже збудували. Її проклали дном Балтійського моря від російського Виборга до німецького Любміна. Пропускна спроможність першої гілки близько 27 мільярдів кубометрів на рік.
Північний потік зводять як альтернативу транзиту через Україну. Критики "Північного потоку-2" вказують насамперед на те, що цей проект поглиблює залежність країн ЄС від російського газу.