"Опозиції вдаються ті дії, про які знає менше народу, і про які влада дізнається в останню чергу. Якщо я вам розповім чітку стратегію наших дій, то вона через п'ятнадцять хвилин опиниться на столі в Адміністрації Президента, і вони успішно проведуть контрдії", - пояснив в коментарі "Главкому" народний депутат від "Батьківщини" Андрій Павловський.
Свободівець Юрій Сиротюк також вважає, що "будь-яка армія мріє мати план дій іншої армії", але розкривати його наперед - безглуздо.
А нардеп від УДАРу Наталія Новак розповіла, що спочатку слід заслухати правоохоронні органи.
"Якщо їхні "відповіді" не влаштують опозицію, тоді - піднімати питання про відставку керівництва. У випадку ж непідтримки цього питання - ініціювати перевибори президента і Ради", - розповіла опозиціонерка.
Крім того, представник "Батьківщини" Олександр Бригинець уже сам факт проведення позачергової сесії називає перемогою. Він переконує, що блокувати трибуну опозиціонери точно не будуть, тому що "в опозиції є свої інструменти політичного тиску".
"Опозиція в меншості не може йти на компроміси. Це можуть робити тільки ті, хто і так може приймати рішення. У нас немає більшості і немає механізму компромісу. Відмовитися від своїх принципів або голосувати за рішення Партії регіонів - це не компроміс", - наголошує Бригинець.
А якщо компроміс вдасться знайти, це, на його думку, буде корисним для влади напередодні саміту Україна - ЄС.
Нагадаємо, вчора керівник секретаріату фракції "Батьківщина" Ольга Боднар повідомила, що опозиція зібрала необхідні для проведення позачергової сесії парламенту 150 підписів. Її ініціювала партія УДАР у зв'язку з порушенням прав засуджених Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.