Про це повідомляє "Интерфакс".

"В ході оперативного супроводу розслідування теракту 3 квітня цього року в метрополітені Санкт-Петербурга ФСБ Росії отримана достовірна інформація про використання терористом-смертником, його пособниками і зарубіжним куратором месенджера Telegram для приховування своїх злочинних задумів на всіх стадіях організації та підготовки терористичного акту", – мовиться в повідомленні Центру громадських зв'язків ФСБ Росії, що надійшло до редакції видання.

Читайте також: Понівечені тіла і нелюдські крики: метро Петербурга за секунди після вибуху (відео 18+)

Окрім того ФСБ наголошує, що "в ході оперативно-розшукових заходів по виявленню законспірованих осередків міжнародних терористичних організацій фіксується тотальне використання їх членами інтернет-месенджерів для здійснення конспіративної зв'язку між собою і своїми кураторами із закордону".

Найактивніше членами міжнародних терористичних організацій на території РФ використовується месенджер Telegram, що надає терористам можливість створювати секретні чати з високим рівнем шифрування переданої інформації,
– зазначається в повідомленні ФСБ.

Нагадаємо, 3 квітня у метро Санкт-Петербурга прогримів вибух. Тоді загинуло 15 людей та терорист-смертник, уродженець Киргизстану Акбаржон Джалілов.

Підозрюваний у підготовці теракту в метро Санкт-Петербурга Аброр Азімов заявив, що він безпосередньо не причетний до злочину.