За даними слідства, підозрюваний вистрілив під час суперечки. Про обрання йому запобіжного заходу повідомили на брифінгу 18 листопада.

До теми На Донбасі вбили патрульного й забрали в нього табельну зброю

Суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві колеги

Начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих ДБР Луганської обласної прокуратури Євген Саєнко розповів, що Сєвєродонецький міський суд 18 листопада задовольнив клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою підозрюваному у вбивстві патрульного.

Обрано безальтернативний запобіжний захід, тобто без права внесення застави,
– заявив Саєнко.

За його словами, прокуратура підтримала найсуворіший запобіжний захід тому, що:

  • по-перше, це особливо тяжкий злочин;
  • по-друге, є ризики переховування підозрюваного;
  • а також підозрюваний намагався сховати знаряддя вчиненого злочину та приховати сліди злочину.

У ДБР розповіли, що наразі поліцейському інкримінують умисне вбивство, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Підозрюваний спалив речі та заховав зброю

Начальник Управління карного розшуку Головного управління Нацполіції в Луганській області Олексій Чевердак розповів, що підозрюваний бачив вбитого останнім.

Начальник другого слідчого управління територіального управління ДБР у Краматорську Андрій Прищепа повідомив, що затриманий, після загибелі поліцейського, переодягнувся зібрав особисті речі та спалив їх у сусідньому населеному пункті. Там же неподалік заховав табельну зброю, яку слідчі згодом знайшли.

Наразі справу розслідують.

Коротко про вбивство 24-річного поліцейського

  • 16 листопада у Рубіжному на Луганщині знайшли вбитим патрульного поліцейського Олександра Фахруддінова. До лав патрульної поліції загиблий долучився у 2017 році.
  • На місці злочину виявили сліди боротьби. Працівники ДБР оперативно встановили, що до вбивства причетний його колега, якого затримали.
  • Підозрюваний намагався втекти з України у Росію. Слідчі повідомили, що між поліцейськими спалахнула словесна суперчека. Втім, згодом вона переросла у бійку. Один із чоловіків застосував зброю й смертельно поранив товариша по службі.