Як повідомляє CNN з посиланням на турецьку владу, це один із 15 підозрюваних у вбивстві Хашоггі та звати його Мустафа аль-Мадані.

Читайте також: Вбивство саудівського журналіста: ЗМІ повідомили подробиці смерті

Відповідно до джерела ресурсу, він прибув до Стамбула як двійник журналіста, оскільки має як подібний вік, так і схожу тілобудову, там мав убити Хашоггі під час призначеної зустрічі.


Двійник Хошкаджі був точною копією журналіста

Крім того, камери спостереження зафіксували, як після прибуття Хашоггі до дипустанови аль-Мадані також заходив туди кілька разів у різному одязі, а вже пізно ввечері повернувся до свого звичного образу.

Хашоггі прибюуває до консульства Саудівської Аравії у Стамбулі: відео

Також на кадрах можна побачити імовірного спільника аль-Мадані, який поруч з ним викидає пакет у сміттєвий контейнер – видання припускає, що там були речі загиблого журналіста.


Аль-Мадані у день вбивства Хашоггі кілька разів заходив до консульства та щоразу у різному одязі

Додамо, що записи з камер спостереження є долученими до розслідування вбивства саудівського журналіста.

Записи з камер спостереження, які зафіксували двійника Хашоггі

Нагадаємо, на початку жовтня стало відомо, що у Стамбулі таємниче зник саудівський журналіст Джамал Хашоггі, який критикував королівську родину Саудівської Аравії. Про його зникнення стало відомо після того, як він разом з нареченою відвідав будівлю консульства Саудівської Аравії.

Згодом влада Туреччини заявила, що має доказ вбивства Хашоггі: ним виявився аудіозапис з Apple Watch журналіста. Після прослуховування запису, який зберігся у хмарному сховищі iCloud, турецька поліція зазначила, що саудівського дисидента могли "жорстоко катувати, а потім розчленувати" прямо всередині дипустанови.

Крім того, члени турецько-саудівської робочої групи, створеної у зв'язку з розслідуванням зникнення саудівського журналіста Джамала Хашоггі, провели 9-годинний обшук у генеральному консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

19 жовтня Саудівська Аравія підтвердила, що журналіста Джамала Хашоггі було убито в консульстві країни, яке розташовується у турецькому Стамбулі.

Хто такий Джамал Хашоггі?59-річний саудівський журналіст, який працював, зокрема, медіа-радником принца Турки ібн Фейсала, колишнього голови Служби загальної розвідки Саудівської Аравії і екс-посла у Великобританії та США.

У 2017 році Хашоггі вимушено покинув батьківщину та переїхав до Вашингтона, де почав вести колонку на The Washington Post. У своїх матеріалах журналіст виступав з різкою критикою влади Саудівської Аравії.