Як і раніше, обмеження триватимуть з 00:00 до 5:00 години. Пересування вулицею в цей час заборонене, тому богослужіння мають транслюватися в онлайн-режимі. Храми можна буде відвідати після завершення комендантської години.
Читайте також Свято вже незабаром: коли буде Вербна неділя у 2024 році
Попри складну безпекову ситуацію маємо зробити все, щоб для кожного мешканця Київщини свято було мирним та спокійним. Загроза нових атак росіян значна. Тому всі богослужіння мають бути максимально безпечними,
– сказав начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.
Безпека під час свята
Руслан Кравченко звернувся з проханням до представників церков оперативно та максимально широко поінформувати людей про необхідність дотримання всіх безпекових заходів.
Просимо також вжити всіх заходів, щоб уникнути значного скупчення людей в одному місці. В разі тривоги оперативно просити людей пройти до найближчого укриття. Про місця їх розташування також має бути надана необхідна інформація,
– наголосив начальник Київської ОВА.
Правоохоронці стежитимуть за громадським порядком та працюватимуть в посиленому режимі.
Патріарх Варфоломій закликав святкувати Великдень одною датою
Раніше Вселенський патріарх Варфоломій заявив, що Великдень потрібно святкувати однією датою. Йдеться про спільне відзначення Воскресіння Христового християнами східного і західного обрядів. Він пояснив, що це прагнення є особливо важливим у світлі того, що у 2025 році буде 1700 років від скликання Першого Вселенського Синоду в Нікеї.
Цього ж року римо-католики, протестанти, вірмени та представники деяких інших церков за григоріанським календарем відзначили Великдень 31 березня. Натомість за юліанським календарем святкуватимуть 5 травня.