Про це повідомив в.о. керівника Миколаївської обласної організації партії "Батьківщина", народний депутат Михайло Соколов.

Політик розповів, що сам був присутній "при вчиненні неправових подій", про які згодом було подано окрему заяву в міліцію.

За його словами, це сталося 3 липня - через тиждень після зґвалтування і жорстокого побиття 29-річної Ірини Крашкової.

Соколов сказав, що бачив срібний автомобіль "Skoda", номер якого вирішив не називати - повідомив лише, що він зареєстрований за обласною прокуратурою. І бачив Мочалка, який "вивозив повний автомобіль якихось документів з прокуратури".

Соколов додав, що допомагала йому в цьому працівниця Врадіївської прокуратури, дружина колишнього підлеглого Мочалка.

Нагадаємо, заступник прокурора Миколаївської області Дмитро Єфіменко повідомив, що в автомобілі одного з міліціонерів, якого підозрюють у зґвалтуванні, знайшли кров Ірини Крашкової.

Як відомо, 26 червня у селищі Врадіївка Миколаївської області двоє міліціонерів і таксист затягли в автомобіль 29-річну Ірину Крашкову, вивезли її в лісосмугу біля села Сирово, побили й зґвалтували.

Зараз жінка перебуває в лікарні з переломами черепа, забиттями і рваними ранами.

Під вартою перебувають підозрювані Дмитро Поліщук, Євген Рябіненко та Євген Дрижак. У цій справі відкрили кримінальне провадження за трьома статтями - заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтування, розбійний напад.

Обурення мешканців Врадіївки викликало те, що спочатку Євгена Дрижака намагалися видати за невинуватого його колеги по роботі. Дрижак - хрещеник керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка.

Щоб він не уник правосуддя, у Врадіївці було вчинено напад на місцеве відділення міліції.