За його словами, мовиться про час. Якщо дати його російським військовим, то в них буде можливість зайнятися власним посиленням. На цьому наголосив британський полковник Глен Грант.

Читайте також "Контрнаступ ЗСУ буде стрімким": американський генерал прогнозує величезні втрати Росії

Чому Росії не можна давати час

"На початку війни людські ресурси регулярної армії Росії залишали бажати кращого. Але зараз, схоже, відбувається те, що російська армія засвоює уроки і вдосконалюється. Вони все ще використовують призовників та інших як гарматне м'ясо, – зауважив він.

Водночас, за словами Гранта, слід звернути увагу на солдатів регулярної армії. Він зауважив, що вони "постійно стають кращими". Полковник зазначив, що в деяких сферах окупанти вже засвоїли уроки та змогли "змінюватися швидше, ніж українські війська, що дуже тривожно".

Грант додав, що багато російських військових дійсно користуються гвинтівками часів Першої світової війни. Так, у них на оснащенні стара техніка, адже вони зазнають дефіциту. Втім, навіть усе це може наробити лиха.

Водночас британський експерт додав, що Росію очікує, крім дефіциту озброєння, ще й дефіцит фахівців. Тих, хто вміє володіти танками та бронетехнікою. За його словами, у ворога вже проблеми з цим.

Якщо Україна зможе тримати їх під своїм тиском, вони кращими не стануть. Найнебезпечніше для України – давати Росії час. Адже щоразу, коли ви даєте Росії час, вони стають кращими,
– підкреслив Грант.

За його словами, від початку контрнаступу та до кінця війни нашим захисникам потрібно буде "тримати у лещатах" ворога. Робити все для того, щоб вони не мали можливості відпочити та відновитися. Для останнього у них є все необхідне – багато техніки та людей.

Звичайно ж, питання полягає в тому, яка це техніка та, якого штибу це військові. Втім, слід розуміти, що небезпечний будь-хто. Адже навіть найбільш невмілий російський боєць – це щонайменше витрачені патрони, які могли б врятувати наших захисників від реальної загрози.